Meble ogrodowe

Meble rattanowe

Meble ratanowe na taras są bardzo popularne od wielu lat. Chętnie sięgają po nie osoby na całym świecie już od wielu lat, a o ich popularności świadczą przede wszystkim trwałość oraz elegancja. Artykuły świetnie sprawdzają się w wielu różnych stylizacjach. Takie meble są niezwykle efektowne i sprawiają, że przestrzeń nabiera wyjątkowego charakteru i jest gustownie urządzona. Modele dostępne są w różnych formatach i kształtach. U nas dobierzesz trwałe, a zarazem oryginalne artykuły. Sprawdź nasz asortyment i znajdź odpowiednie dla siebie rozwiązanie!

Meble ratanowe na taras – co decyduje o ich popularności?

Zaletą mebli ratanowych jest ich naturalność. Rattan pozyskuje się z lasów tropikalnych Azji Południowo-Wschodniej. Ich niezwykłe właściwości, takie jak: trwałość, elastyczność, ciekawy kolor, sprawiają, że materiał wykorzystywany jest do wyrobów plecionkarskich. Pnącza roślin, które rosną wokół korony drzew, osiągają długość nawet 240 m. Największym eksporterem wyrobów ratanowych jest Indonezja. Meble ratanowe na taras są nie tylko estetycznie wykonane, ale jednocześnie bardzo wytrzymałe i eleganckie, odporne na uszkodzenia mechaniczne i atmosferyczne. Stąd też idealnie nadają się na zewnątrz, stanowiąc idealny dodatek na spotkania ze znajomymi i rodziną.

Szukasz oryginalnych mebli ratanowych na taras? Sprawdź nasze produkty!

Wybór mebli ratanowych na taras jest ogromy. Dzięki temu z pewnością znajdziesz artykuły, które przypadną Ci do gustu. Mamy zarówno wygodne krzesła z szerokimi siedziskami, w których możesz się wygodnie rozsiąść, jak również designerskie kanapy. Te drugie są wykonane w nietuzinkowy sposób, a także wyróżniają się funkcjonalnością – można się na nich położyć, jak również usiąść. Ciekawą propozycja jest także wiszący fotel, który może służyć również jako bujak. To model starannie zaprojektowany i niezwykle komfortowy. Meble ratanowe są lekkie, więc można swobodnie przenosić je z miejsca na miejsce. Aby korzystanie z nich było jeszcze wygodniejsze, warto zaopatrzyć się w poduszki i materace na siedziska.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 20