Fotele rattanowe

Fotel rattanowy jest chętnie wybierany ze względu na estetykę wykonania i trwałość. Wyróżnia się niską wagą, a jednocześnie jest bardzo gustowny oraz odporny na czynniki mechaniczne i warunki atmosferyczne. To sprawia, że idealnie się prezentuje, pomimo upływu czasu. Jest starannie wykonany. Pasuje zarówno do klasycznych pomieszczeń, jak również do nowoczesnych aranżacji, nadając wnętrzu niepowtarzalnego klimatu. Fotel można także stosować na zewnątrz. Jest doskonały na taras i ogród, bardzo wygodny i przestronny. Można dokupić do niego dodatkowo poduszkę czy materac, by siedzenie na nim było jeszcze bardziej komfortowe. Znajdź idealne dla siebie rozwiązanie!

Fotel rattanowy – naturalna jakość

Fotele rattanowe zostały wykonane z naturalnych materiałów. Rattan pochodzi z naturalnych materiałów z lasów tropikalnych Azji Południowo-Wschodniej. Jego głównym eksporterem jest Indonezja. Roślina jest wykorzystywana przede wszystkim do wyrobów plecionkarskich, co zawdzięcza swojej elastyczności, jak również wytrzymałości. Jej pnącza osiągają długość do nawet 240 m. Rattan jest niezwykle wytrzymały i sprawdza się w wielu różnych sytuacjach. To produkt dla wymagających, którzy ponad wszystko cenią jakość wykonania, jak również trwałość i estetykę. Tym samym fotele rattanowe są idealnym wyborem na lata.

Ogromny wybór foteli rattanowych

Zapewniamy szeroki wybór foteli rattanowych, które z powodzeniem sprawdzą się zarówno do wnętrz, jak również na zewnątrz. Nasze modele są bardzo dobrej jakości. Współpracujemy jedynie z producentami, którzy długo działają na rynku i zapewniają solidne artykuły, które można wykorzystywać na lata. Artykuły, które znajdziesz w naszym sklepie są efektowne i stabilne. Mamy modele tradycyjne, jak również wiszące, które można stosować zarówno w salonie, jak i w ogrodzie. Ich zaletą jest niska waga, dzięki czemu można je bez problemów przenosić z miejsca na miejsce.

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.