Świeczniki

Świeczniki ozdobne Lene Bjerre

Świeczniki ozdobne to doskonały sposób na ożywienie domu i mieszkania. Są efektownie wykonane i bardzo trwałe, a ponadto nadają pomieszczeniom ciepłego i rodzinnego klimatu.

Mogą być wykorzystywane praktycznie w każdym wnętrzu zarówno klasycznym, jak i nowoczesnym. Świetnie sprawdzają się także w obiektach komercyjnych. Obecnie produkowane modele dostępne są w wielu różnych kształtach i kolorach i wykonane z rozmaitych materiałów. Robią naprawdę bardzo dobre wrażenie, sprawiając, że wnętrze jest gustownie wykończone. Sprawdź produkty w naszym sklepie internetowym!

Szeroki wybór świeczników ozdobnych

Zapewniamy świeczniki ozdobne w wielu różnych wariantach. Nasz asortyment jest bardzo różnorodny. Dzięki temu na pewno uda Ci się dopasować model, który będzie komponował się z wnętrzem Twojego domu.

Popularnością cieszą się także artykuły niklowane, które dostępne są w fantazyjnych kształtach. Są one bardzo oryginalne i pasują zarówno do salonów, jak również do sypialni. Ciekawa propozycja to także ozdobne świeczniki z drewna mango. Ich zaletą jest naturalna struktura. Produkty są świetnie wykonane i pasują do licznych stylizacji. Naturalne słoje drewna sprawiają, że każdy artykuł jest unikalny. To wspaniała propozycja dla wymagających, którzy szukają ciekawych, a jednocześnie trwałych i dobrze wykonanych produktów.

Świeczniki Lene Bjerre na wyjątkowe okazje

Posiadamy również artykuły (w tym świeczniki) duńskiego producenta, które można stosować na specjalne okazje, np. na święta. Lene Bjerre to firma, która oferuje wyjątkowo trwałe i efektowne modele do wnętrza domu lub mieszkania. Ciekawie prezentuje się m.in. kryształowy świecznik Christine. Ma on formę pucharka o delikatnej strukturze. Jego zastosowanie pozwala podkreślić doniosłość wielu ważnych uroczystości.

Innym godnym uwagi modelem jest świecznik Cavendish, który wyróżnia się wyjątkowym połączeniem metalu oraz białego szkła. Posiada wysoką podstawę z błyszczącego aluminium. Górna część produktu ma metaliczne wykończenie, które pozwala na odpowiednie balansowanie światła. Całość robi bardzo dobre wrażenie.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 19