Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

I love eco essentials

Producenci
Zobacz pełną ofertę!

iLoveEcoEssentials to prosta, zrównoważona linia produktów - luksusowa, skuteczna i wykonana z naturalnych i organicznych składników. 

iLoveEcoEssentials to zaangażowana duńska marka zakorzeniona w zrównoważonym rozwoju, wzornictwie i jakości. Zapracowaliśmy  na namiętną pianę (gra słów zamierzona) na temat tworzenia naturalnych i organicznych produktów, które nie szkodzą środowisku  - zapewniając jednocześnie najlepsze najwyższej jakości luksusowe produkty dla Twojej skóry. 

Używając iLoveEcoEssentials, nie będziesz emitować 0% mikroplastiku do swoich ścieków, co pomaga  utrzymać  zdrowe oceany i życie morskie. Opierając się na silnych, zrównoważonych zasadach i kryteriach – po prostu tworzymy zupełnie nową historię. 

Cieszyć się! Czyste sumienie nigdy nie pachniało tak dobrze! 

 

Patrzę z dumą w oczy jutra!

Nasze mocne, zrównoważone i etyczne zasady skłoniły nas do certyfikowania naszej linii produktów na kilka sposobów.

Butelki naszych produktów do pielęgnacji skóry wykonane są z przetworzonych odpadów plastikowych, a zawartość z naturalnych i organicznych składników. Porzuciliśmy wszystkie mikroplastiki, dzięki czemu iLoveEcoEssentials jest bezpieczny dla wód gruntowych, organizmów morskich i przyszłych pokoleń.

Nasze artykuły jednorazowego użytku są wykonane z naturalnych, odnawialnych źródeł, takich jak bambus z certyfikatem FSC, który dorasta do 1 metra w zaledwie 24 godziny. Całkiem niesamowite, prawda?!

iLoveEcoEssentials pragnie wywrzeć pozytywny wpływ zarówno na Twoje samopoczucie, jak i na naszą planetę.
Dlatego zdecydowaliśmy się na certyfikację naszego asortymentu ECOCERT, co oznacza, że zarówno zawartość, jak i opakowanie są starannie dobierane w oparciu o warunki uprawy, przetwarzania, produkcji i pracy. Nasze procedury spełniają surowe wymagania zrównoważonego rozwoju w zakresie zdrowia i środowiska.

Więc używaj i ciesz się – zapewniamy Ci ochronę!

 

Wszystkie składniki iLoveEcoEssentials posiadają certyfikat ECOCERT Natural & Organic/ COSMOS i są wytwarzane bez użycia GMO, parabenów, fenoksyetanolu, nanocząstek, barwników, krzemu, syntetycznych perfum i barwników oraz składników pochodzenia zwierzęcego.

Nasze składniki i formuły optymalnie zaspokajają potrzeby Twojej skóry i włosów, zapewniając jednocześnie luksusowe doznania, które są w stanie zapewnić tylko najnowocześniejsze produkty. 

ZRÓWNOWAŻONE FAKTY ILOVEECOESSENTIALS:

  • Naturalne produkty zapewniają długotrwały efekt na skórze. 
  • Naturalne produkty pozwalają skórze „oddychać”.
  • Naturalne składniki odżywcze (np. witamina E, witamina C) zawarte w produktach utrzymują zdrową skórę, jednocześnie redukując ilość chemikaliów. 
  • Produkty naturalne są wolne od jakichkolwiek syntetycznych i/lub toksycznych substancji.

iLoveEcoEssentials to seria wysokiej jakości produktów ucieleśniających naturalny luksus. 

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium