Dekoracje świąteczne do biura
118.jpg

Dekoracje świąteczne do biura wprowadzą doń bożonarodzeniową atmosferę, w której zarówno pracownicy, jak i klienci z przyjemnością się zatopią. Oczywiście główne rola grają tutaj: umiar, smak i brak przesadyzmu. Jak przystroić firmę na Boże Narodzenie? Garść naszych porad poniżej!

Dekoracje świąteczne do biura na Boże Narodzenie

Wykonując dekoracje świąteczne do biura na Boże Narodzenie pamiętaj o tym, by nie przyćmić całości symbolami religijnymi. Być może nie każdy pracownik lub nie każdy klient ma takie samo wyznanie jak Ty. Co więcej, być może są osoby, które nie lubią przesadnych dekoracji i źle będą się czuły w ich otoczeniu. Firma jest środowiskiem wspólnym, w którym rozsądne zasady współistnienia należy szanować. Unikaj także wykorzystywania bardzo jaskrawych kolorów. Nie bez powodu firmowe aranżacje są raczej stonowane. Agresywne kolory męczą oczy i rozpraszają. 

Dekoracje świąteczne do biura - sklep z dekoracjami świątecznymi - choinki, zawieszki, bombki.


Choinka do biura

Żywa choinka wprowadzi do biura swój wspaniały zapach. Prawdziwa jodła czy mała sosna nadadzą miejscu iście świąteczny klimat. Choinka powinna pasować rozmiarem do biura. Nie ma sensu wstawianie jej, jeżeli nie ma na nią miejsca. Również szczególną uwagę należy zwrócić na lokalizację, jeżeli firmę odwiedzają dzieci. Wtedy wszelkie dekoracje świąteczne na choince powinny być zawieszone wyżej, a i ona sama powinna pozostawać w zasięgu wzroku.

Zobacz choinki do biura: Sosna Pinea | Ozdobna choinka z żołędzi |

Dekoracje świąteczne do biura, ale zawieszone u sufitu

Jeżeli w Twoim biurze nie stanie choinka, a chcesz wypełnić je bożonarodzeniowym klimatem, zastosuj dekoracje świąteczne do biura, ale zainstalowane u sufitu. Mogą to być zawieszki choinkowe lub bombki i gałązki sosnowe zamocowane na sznurkach lub wstążkach. Oczywiście nie można nie wspomnieć o lampkach i wszelkiego rodzaju światełkach. One przydadzą się zwłaszcza wieczorem, kiedy będzie można stworzyć cieplejszy klimat (jednak nie sprawdzi się to we wszystkich branżach).

Dekoracje świąteczne do biura - ozdoby choinkowe w stylu skandynawskim, zawieszki na choinkę.

Zobacz białe zawieszki na choinkę: Zawieszka - piórko | Ozdoba Delia | Zawieszka - serce | Zawieszka - szyszka | Gwiazda Serafina | Karmelowe bombki

Ozdoby na choinkę w stylu skandynawskim

Ozdoby na choinkę w stylu skandynawskim to między innymi minimalistyczne gwiazdki i sopelkowe zawieszki. Takie dekoracje świąteczne do biura nie zaburzą jego codziennej estetyki - to raczej nienachalne i delikatne figury. Główną rolę gra zdecydowanie biel. Białe ozdoby na choinkę pasują do wnętrz urządzonych w przeróżnych stylach, nie tylko w skandynawskim. Porcelanowe zawieszki w kształtach takich jak: szyszki, piórka, serduszko czy śnieżynka, pozbawione są religijnych konotacji, więc zachować religijną neutralność (jeżeli Ci na tym zależy). Przepiękne gwiazdki także mogą zawisnąć na gałązkach, ale także możesz wykorzystać je w przygotowaniu stroika lub dekoracji okna.

Dekoracje Serafina

Dekoracje Serafina to figury odzwierciedlające naturę, w tym także nawiązujące do okresu bożonarodzeniowego. Dekoracje świąteczne do biura, wykorzystujące te ozdoby, dedykowane są na stół, stolik lub ladę recepcji. Dużym uznaniem cieszy się szyszka Serafina, która majestatycznie wygląda jako dekoracja biura lub sklepu. Otoczyć ją można zimowym zwierzyńcem - niedźwiedziami polarnymi, reniferami czy końmi. Taka aranżacja sprawdza się w miejscach, w których nie jest możliwe wykonanie dużych dekoracji. Jedna instalacja bożonarodzeniowa, dodatkowo przyozdobiona zielonymi gałązkami to idealna dekoracja świąteczna do biura w spa, w hotelu lub w kancelarii prawniczej. 

Dekoracje świąteczne do biura - dekoracje Serafina - szyszka Serafina, jeleń Serafina, choinka Serafina, świecznik Serafina od Lene Bjerre.

Zobacz dekoracje Serafina: Szyszka Serafina | Gwiazda Serafina | Świecznik Serafina | Jeleń Serafina | Koń Serafina | Niedźwiedź polarny Serafina | Zawieszka choinkowa Serafina | Jemioła Serafina | Kula śnieżna Serafina |

Ozdoby bożonarodzeniowe na drzwi

Warto też ozdobić drzwi – najprościej jest to uczynić poprzez zawieszenie wieńca. Można kupić gotowy, ale można też wykonać go samodzielnie. Wystarczy kilka zielonych gałązek, drut i sznurek, ozdoby świąteczne, zawieszki, bombki i być może laska cynamonu lub wysuszone plasterki pomarańczy.


Girlandy świąteczne w oknie

Innym sposobem na dekoracje świąteczne do biura jest przystrojenie okna w girlandy i stroik. Można rozciągnąć bożonarodzeniową girlandę z napisem „Christmas” lub grafikami w renifery czy gwiazdki. Prostą ozdobę można wykonać rozwieszając łańcuch choinkowy i lampki. Do tego kilka dekoracyjnych akcentów, stroik, garść pierników lub cukierków.

Dekoracje świąteczne do biura - dekoracje na okno w firmie, stroiki i figurki od Lene Bjere.

Nasze propozycje: Sosnowy wianek Lene Bjerre | Świąteczna girlanda Lene Bjerre | Jemioła Serafina Lene Bjerre | Dekoracyjny koń SerafinaŚwiecznik Conia od Lene Bjerre | Wiśnia dekoracyjna Bloomingville | 

Dekorowanie biura na święta

Dekorowanie biura na święta można powierzyć profesjonalnym dekoratorom lub wykonać je samodzielnie. Albo jeszcze lepiej – razem z pracownikami! Jest to nie tylko integracja zespołu, ale także możliwość do realizacji własnych pomysłów przez każdego z nich. W tym miejscu należy rozróżnić też dekorowanie biura swojej firmy, działającej na rynku niezależnie od dekorowania firmy podlegającej pod inną markę. W przypadku tych drugich często z góry są narzucone zasady wystroju bożonarodzeniowego i należy ich przestrzegać. Jeżeli mamy dowolność i to my decydujemy o bombkach na choinkę czy zawieszkach, wybierzmy coś co pasuje do branży, w otoczeniu czego pracownicy i klienci będą czuć się miło i nienachalnie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl