Informacje o wysyłce

Produkty zamawiane przez nas sklep internetowy wysyłamy do Klientów za pośrednictwem firmy kurierskiej Pocztex, DHL lub UPS.

Od dnia 25 lutego 2021 do odwołania obowiązuje - w ramach promocji - darmowa dostawa wszystkich zamówień o wartości powyżej 100 zł, opłaconych z góry za pomocą szybkich płatności lub przelewem tradycyjnym.

Dla pozostałych zakupów obowiązują ceny:

Standardowy koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski wynosi 15,00 PLN, chyba że Sklep zrezygnuje w - ramach promocji - z całości lub części tej kwoty. 

Koszt przesyłki kurierskiej pobraniowej na terenie Polski wynosi 32,00  PLN.

Koszt wysyłki wielkogabarytowej na palecie 80x80 to 180 PLN, a na palecie 120x80 to 280 PLN.

W ramach promocji zamówienia o wartości powyżej 100 PLN są wysyłane bezpłatnie.

Aby mieć pewność, że towar jest dostępny w sklepie, warto wcześniej skontaktować się ze sklepem telefonicznie lub mailowo.

Kurier zazwyczaj dostarcza przesyłkę w godzinach 08:00-17:00. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zmianę czasu pracy firm kurierskich. 

Termin dostarczenia produktów zawsze jest określony na karcie danego produktu. Część asortymentu dostępna jest "od ręki", a więc wysyłana w ciągu 24h od momentu zaksięgowania płatności za zamówienie lub potwierdzenia zamówienia dokonywanego z płatnością za pobraniem. Na niektóre produkty należy zaczekać. Jeżeli termin dostawy jest określony na karcie produktu jako konkretna liczba dni roboczych lub miesięcy (liczonych jako 30 dni kalendarzowych), oznacza to, że produkt będzie dostarczony maksymalnie w oznaczonym dniu, licząc od dnia zaksięgowania wpłaty lub potwierdzenia zamówienia dokonywanego z płatnością za pobraniem.

Każda przesyłka jest ubezpieczona.

Przypominamy, że Kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru do domu klienta.

Bardzo prosimy o sprawdzenie zawartość przesyłki w obecności kuriera. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia zawartości w transporcie, należy spisać z kurierem protokół szkody.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl