Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

Za mało sztuk?

Za mało sztuk? Niewystarczająca liczba dostępnych produktów? ZADZWOŃ!

Jeżeli chcesz kupić więcej sztuk danej rzeczy, niż jest dostępnych w sklepie, zadzwoń do nas! Zazwyczaj stany magazynowe odzwierciedlają ilość produktów na magazynie lub możliwych do szybkiego przywiezienia od producenta. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by - w razie potrzeby - zamówić od razu większą ich ilość. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym, na których rzeczach Ci zależy, a my sprawdzimy jak wyglądają stany magazynowe u producenta. 

Poniżej kilka przykładów, gdy warto skontaktować się z nami:

Potrzebujesz kompletu krzeseł, a w sklepie dostępne są tylko 3?

Niektórzy kupują krzesła pojedynczo, inni parami, a jeszcze inni potrzebują cały komplet do jadalni. W ten sposób nasz początkowy stan magazynowy, który zakładał kilka kompletów, może się trochę "zdekompletować". Nie zawsze uzupełnimy go od razu, więc jeżeli zastaniesz taką sytuację, że mamy niewystarczającą ilość Twoich wymarzonych krzeseł, skontaktuj się z nami, bo najprawdopodobniej możemy to rozwiązać poprzez sprowadzenie ich przy kolejnym transporcie. 

Chcesz kupić komplet zastawy stołowej, ale jest za mało filiżanek? 

W przypadku zastawy także ma miejsce sytuacja, gdy niektórzy kupują pojedyncze sztuki, a inni komplet dla całej rodziny. My sprowadzamy po kilkadziesiąt sztuk do magazynu. Jeżeli przed Tobą ktoś złożył zamówienie na większą ilość, dla Ciebie może chwilowo zabraknąć. Zadzwoń do nas, a my sprawdzimy kiedy będzie kolejna dostawa. Oczywiście, staramy się na bieżąco uzupełniać magazyn, ale czasem naprawdę zdarzają się takie sytuacje, że jednego dnia wyprzedają się konkretne kubeczki czy dane talerze, bo ktoś je polecił większej społeczności.

Niewystarczająca ilość dekoracji w danym kolorze? 

Kiedy urządzamy dom, często w wyobraźni pojawia się konkretna aranżacja sypialni, salonu czy jadalni. Składa się ona z kilku elementów, np. kilku świeczników, słoiczków na drobiazgi, takich samych poduszek lub podkładek na stół. Jeżeli w momencie zakupu mamy niewystarczającą ilość upatrzonych przez Ciebie produktów, zadzwoń i zapytaj. Możesz też wybrać ten sam model w innym kolorze, gdyż wiele produktów dostępnych jest w różnych rozmiarach i barwach. Ale jeżeli potrzebujesz konkretnej rzeczy w większej ilości, to wiedz, że my wspieramy dążenie do realizacji swoich wizji i chętnie sprawdzimy, co i kiedy możemy dla Ciebie zdobyć.

Kupujesz rzeczy na prezenty i mamy ich za mało?

Jeżeli chcesz zrobić takie same prezenty dla pracowników lub dalszej rodziny, ale w sklepie mamy zbyt małą ilość danego produktu, oczywiście zadzwoń do nas, a my sprawdzimy, jak szybko stany magazynowe możemy uzupełnić. W kwestii topowych produktów może być to tylko kilka dni, w oczekiwaniu na dostawę od producenta. 

❤Gwarantujemy, że spotkasz u nas fantastyczną obsługę Klientów i otwarcie na Twoje pomysły i potrzeby!❤

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium