Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

Minimalistyczne dekoracje = duże zmiany, czyli jak dodatki mogą zmienić wnętrze.
58.jpg

Bądźmy szczerzy pogoda na zewnątrz nie nastraja pozytywnie, ale można łatwo i szybko to zmienić. A to za sprawą dekoracji w domu. Listopad nie jest ulubionym miesiącem wielu osób, wszak na dworze jest "buro i ponuro", dni stają się coraz krótsze, zatem i nastrój nie jest najlepszy. Dlatego należy zadbać o wnętrze pomieszczeń, by epatowały one optymizmem i pięknem.


3 kroki do pięknego wnętrza


Krok pierwszy – zadbaj o harmonię


Choć dekorowanie domu stało się modne, to wciąż wiele osób boi się oryginalności. A to duży błąd. Przede wszystkim dekoracje powinny być gustowne i stylowe, a przy tym kluczowe znaczenia ma jakość. Tutaj wystarczy tylko przywołać producenta Lene Bjerre. Zatem ciekawym wyborem jest nowoczesny stojak na kwiaty, który sam w sobie jest już doskonałą dekoracją. To najlepszy wybór dla wszystkich ceniących nowoczesność i piękno. Prosta geometryczna konstrukcja wpisuje się w kubistyczny charakter wnętrza i doskonale współgra z abstrakcyjnymi, linearnymi dekoracjami. 

 
Wnętrze dostrojone do twoich potrzeb:

Nowoczesny stojak na kwiaty

Donica na stojaku

Lampa wisząca - kwietnik


Krok drugi – wpuść więcej koloru do wnętrza domu


Styl skandynawski charakteryzuje się raczej stonowaną kolorystyką, stąd warto zaszaleć w dodatkach i nieco ją urozmaicić. Można tutaj postawić na lampiony dekoracyjne o finezyjnych kształtach, wykonane z włókna bambusowego i dobrać do nich kolorowe świeczki. Dzięki temu naturalna dekoracja zyska więcej polotu. Takie lampiony można ustawić zarówno na parapecie, jak na podłodze, jak i na stole. Mogą one dać więcej światła i ciepła, szczególnie, kiedy za oknem jest szaruga i szybko zapada zmrok. Jednak to także doskonała dekoracja całoroczna, której nie może zabraknąć w Twoim domu.

Bo koloru i światła nigdy za wiele:

Latarnia Othilia

Lampion Ailia

Lampion Aleta

Świeca Rustic led - złota

Świeca Rustic led - ciemno-czerwona


Krok trzeci – nowe oblicze lustra


Trudno wyobrazić sobie wnętrze bez lustra. Jednak wychodzi ono poza ramy swojej funkcjonalności i staje się nie tylko funkcjonalnym elementem wyposażenia łazienki, ale i dekoracją której nie może zabraknąć w salonie. Warto zatem postawić na nietuzinkowe rozwiązania i stworzyć wnętrze w stylu subtelnej elegancji. Dzięki temu zwykłe pomieszczenie staje się niezwykłe, gdyż w bardzo prosty sposób dzięki niemu można skupić uwagę na innych wybranych dodatkach. Zatem umieszczając lustro naprzeciwko lampionów czy kwietników pokazujemy nasz indywidualizm i poczucie estetyki, a jednocześnie dodajemy wnętrzu symetrii.

Bo blasku nigdy za wiele:

Lustro Feline

Lustro Deponia

Lustro Milly


Poduszkowy zawrót głowy


Warto także postawić na poduszki, które w prosty sposób mogą odmienić wnętrze. Tak naprawdę wystarczy niewiele, a efekt może być wprost imponujący. Oczywiście poduszki można porozrzucać na sofie lub narożniku, bądź też stworzyć artystyczny nieład umieszczając je na podłodze przy ścianie, tworząc dopełniające się połączenie z okrągłymi pufami. Tutaj warto postawić np. na okrągłą poduszkę Bloomingville, gdzie na uwagę zasługuje również faktura. Umieszczony jest na niej srebrny napis: „Do what makes you happy” odwołujący się do filozofii szczęścia.


Tak wiele, za tak niewiele:

Okrągła poduszka Bloomingville

Poduszka Floriana


Warto otaczać się pięknem, bo piękno daje szczęście. Zatem niewielkim kosztem można wprowadzić do salonu harmonię, ład i estetykę. Nawet gdy za oknem jest szaruga, to nasze wnętrze może emanować pozytywnością w każdym aspekcie.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium