Piękno w jesiennym stylu

Jesień już na stałe zagościła, zatem to czas, kiedy z przyjemnością spędzamy wolne chwile w domu z kubkiem gorącego kakao, relaksując się pod kocem. Ciepło kominka otula nasze zmysły i przenosi nas w świat fantazji. Aura za oknem powoduje, że mamy ochotę spędzać dni, czytając romantyczne książki. Zatem warto zadbać o odpowiednią aranżację wnętrz, gdzie poduszki i koce wprowadzą dodatkowo magiczny nastrój.

Coś dla zmarzluchów

Gdy temperatura za oknem jest coraz niższa to po pracy chętnie szybko wracamy do domu, by móc usiąść na wygodnej kanapie i ogrzać się pod kocem z filiżanką herbaty malinowej w dłoni. Obserwując przez okno tańczące na wietrze liście wprowadzamy się w nastrój nostalgii. Tutaj niezbędny wydaje się być koc o bardzo grubym splocie, który przypomina nam o dzieciństwie, kiedy babcia w bujanym fotelu dziergała jesienną porą koc na drutach. Ciekawym wyborem może być model w stylu boho, który jednocześnie nawiązuje do folklorystycznego klimatu. Warto tutaj zwrócić uwagę na piękny kolor i zdecydować się np. na model w kolorze złotego brązu, który stanowi także świetną dekorację każdego wnętrza.  Można wybrać również na haftowany koc, który może służyć również jako narzuta.

Otul się ciepłym kocem:

Pled Rikke  https://casa-carina.com.pl/kategoria/tekstylia-3/pled-rikke-fioletowo-szary-170x130-cm

Koc Kumari https://casa-carina.com.pl/kategoria/tekstylia-3/koc-kumari-150-x-125-cm

Koc Rikke https://casa-carina.com.pl/koc-rikke-170x130-cm-3

Jesień w stylu glamour

Jesień to pora roku, która nie oznacza, że musimy rezygnować ze stylowych dodatków na rzecz klasyki. Dlatego jeśli jesteście miłośnikami piękna i estetyki, w połączeniu z francuskim szykiem, to powinniście postawić na dodatki w stylu glamour and lux. Są one tak samo stylowe, jak luksusowe i wprowadzają do wnętrza niebywałą dozę elegancji. Zatem warto postawić na pikowane koce od Lene Bjerre, które inspirowane są francuskim fashion weekem w połączeniu ze skandynawskim perfekcjonizmem. Taki koc świetnie komponuje się z pikowanymi poduszkami, tworząc iście królewskie łoże. Skandynawską surowość kolorystyki ścian można ocieplić wybierając wytworne, aksamitne koce i poduszki w odcieniach mięty, trawy, laguny czy nordyckich skał. Warto także zdecydować się na niezwykle miękkie poduszki fluffy. Fluffy zagościło nie tylko na swetrach Gucci, ale również w aranżacji wnętrz. Choć w wystroju salonu można pozwolić sobie na więcej i taką aranżację można posiadać przez cały rok.

Stwórz wytworny i przytulny klimat:

Poduszka Tamia https://casa-carina.com.pl/kategoria/tekstylia-3/poduszka-tamia-45x45-cm

Poduszka Edita  https://casa-carina.com.pl/poduszka-edita-60x40-cm-2

Poduszka Mongolian Lamb https://casa-carina.com.pl/poduszka-mongolian-lamb-40x40-cm-3

Hygge to podstawa

Jesień to również czas chandry, jednak zamiast pogrążać się w smutku nad odchodzącym latem, warto docenić piękno jesiennej aury i przyrody, która przybiera tak wiele barw. Zamiast spędzać czas tylko w domu, warto wyjść na taras, usiąść na ławce, przykryć się ciepłym kocem i przy kubku grzanego wina, obserwować otaczającą naturę. Jak cieszyć się drobnostkami pokazują Duńczycy, którzy w każdej codziennej czynności odnajdują radość życia. Częścią tego pozytywnego nastawienia mogą być otaczające nas przedmioty, takie jak koce i poduszki, które są kwintesencją hygge, czyli odnajdywania szczęścia w codzienności.  W hygge ważna jest również funkcjonalność i naturalność, a najwięcej radości można czerpać wprost z natury. Stąd przytulne lniane i bawełniane koce i poduszki uczynią naszą szarą codzienność nie tylko znośną, ale nawet przyjemną.

Odnajdź radość w codzienności:

Poduszka Marelle  https://casa-carina.com.pl/poduszka-marelle-45x45-cm-kopia

Poduszka Rassia https://casa-carina.com.pl/kategoria/tekstylia-3/poduszka-rassia-60x40-cm-2

Koc Darline https://casa-carina.com.pl/koc-darline-170x130-cm-2

Zatem jesień nie musi być nudna. Warto zadbać o stylowe dodatki, by ponownie odkryć jej piękno. Jesienna paleta barw za oknem w połączeniu ze stylowym wnętrzem wprowadza duńskie szczęście, które warto odkryć w pędzie codziennego życia.  

Katarzyna

Koszyk

Twój koszyk jest pusty.

Dokonaj swoich pierwszych zakupów