Walentynki w skandynawsko-polskim stylu
68.jpg

Skandynawowie na pierwszy rzut oka wydają się być bardzo surowi, jednak, gdy zbliża się 14 lutego i w nich budzi się dusza romantyka. W Polsce to święto kojarzy się z czekoladkami, kwiatkami i maskotkami. Być może warto połączyć dwie koncepcje Walentynek i urządzić je w skandynawsko-polskim stylu.


Przygotowania czas zacząć

Skandynawowie rozpoczynają przygotowania do Walentynek zdecydowanie szybciej niż polscy mężczyźni, którzy zazwyczaj w popłochu tego samego dnia szukają czekoladek i kwiatów. Z kolei Skandynawowie wszystko planują i systematycznie realizują swoje założenia. Warto więc zaplanować Walentynki w skandynawskim stylu, jednak z dodatkiem elementów polskich. Na samym początku warto pomyśleć o prezencie dla ukochanej osoby. Oczywiście czekoladki są dosyć oklepane, dlatego warto postawić na bardziej sprawdzony prezent, który będzie także trwalszy. Otóż idealny prezent to taki, który zaskakuje i zachwyca. Jak wiadomo kobiety kochają modę, więc warto, aby również wpisywał się w aktualne trendy. Doskonałym wyborem są tutaj poduszki, jednak nie w kształcie serca, które nie są ani funkcjonalne ani też piękne. Zdecydowanie lepiej postawić na poduszki producenta Lene Bjerre, np. w okrągłym kształcie z sentencją „DO WHAT MAKES YOU HAPPY”. Można także wybrać piękne poduszki Fabienne w kolorze różowym, nawiązującym do tego święta. Jeżeli Twój ukochany czy ukochana jest zmarzluchem, to warto podarować jej lub jemu koc Laila. Doskonałym pomysłem, który łączy w sobie skandynawską funkcjonalność, a jednocześnie jest romantyczny jest ramka Ariella, oczywiście uzupełniona o wspólne zdjęcie.

Modne dodatki dla ukochanej/ukochanego:

poduszka DO WHAT MAKES YOU HAPPY

ramka Ariella

A zamiast kwiatów...

A zamiast kwiatów...warto podarować ukochanej roślinę. Niezależnie, czy twoja ukochana jest alergiczką czy nie, to doskonałym wyborem będzie tu roślina zamknięta w dzwonie z czarnego szkła. Dzwon Flory, bo o nim mowa zaskakuje swoją unikalnością oraz pięknem. Niewątpliwie to zachwycający prezent, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Alternatywa dla szybko więdnących kwiatów:

Dzwon Flory


A dla singli…

Również single mogą obchodzić Walentynki, a wręcz powinni. Bo kto powiedział, że prezentu nie można kupić sobie samemu? Zatem, gdy zbliża się dzień 14 lutego warto pomyśleć o sprezentowaniu sobie czegoś pięknego. Wszak Walentynki to nie tylko święto zakochanych, ale to po prostu święto miłości. Stąd poza tym, że można prezent sprawić sobie samemu, można go również kupić bliskiej osobie. Tutaj świetnie sprawdzi się zarówno waza Strilla w kolorze białym, a także wazon Wide. Oba modele zaskakują niespotykanym pięknem. Tak naprawdę wcale nie trzeba w nich umieszczać kwiatów, gdyż są ozdobą samą w sobie. Warto także postawić na dekoracje. Może to być np. taca Serafina.

Kochaj siebie i zrób sobie prezent:

Waza Strilla

wazon Wide


Z okazji zbliżających się Walentynek Casa-Carina życzy dużo miłości i piękna.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl