Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

Oferta B2B

Oferta współpracy B2B x Casa Carina

Współpracujemy z projektantami, architektami, dekoratorami wnętrz i ogrodów w zakresie dostarczania mebli, lamp, dodatków i zapachów do urządzany mieszkań, tarasów i ogrodów, biur, salonów usługowych, hoteli i innych biznesów.

Oferujemy indywidualną współpracę, bazującą na szerokim asortymencie producentów dostępnych w Casa Carina. Asortyment jest znacznie większy, niż widoczny na stronie, ponieważ obejmuje produkty niewprowadzone do obrotu detalicznego. Także produkty dostępne wyłącznie na zamówienie. Współpraca uwzględnia indywidualne rabaty na poszczególne zamówienia, rabaty na konkretne marki lub grupy asortymentowe oraz priorytetowe realizowanie zamówień w ramach dostępności produktów.

Doświadczenie Casa Carina z Klientami B2B 

Z dekoratorami współpracujemy i dostarczamy m.in. meble i oświetlenie do domów prywatnych i salonów urody, ceramikę do nowych restauracji, tekstylia różne do wystroju przestrzeni, meble do wystroju gastronomii, zapachy do hoteli, kosmetyki do SPA i hoteli. Możliwości jest jeszcze wiele! Z projektantami ogrodów tworzymy tarasy, balkony i ogrody, wyposażając je w duże donice ogrodowe i postumenty. 

Od siebie dajemy całe serce i wsparcie! Szanujemy Twój (i Twojego Klienta) pomysł na przestrzeń. Chętnie opowiemy o konkretnym produkcie, doradzimy, w przypadku niedostępności towaru zaproponujemy coś od siebie. W ramach dostępności udostępniamy próbki, testery i pełne katalogi marek.

Zobacz katalogi producenów:

Katalog Bolia

Katalog Hollands Licht

Katalog WOUD

Dlaczego warto?

- stałe rabaty, indywidulane ceny

- szeroki asortyment marek skandynawskich (i nie tylko)

- marki i unikalne produkty dostępne tylko w Casa Carina w Polsce

- stale poszerzająca się oferta

- współpraca oparta o relacje i zrozumienie 

- profesjonalne doradztwo i doświadczenie w urządzaniu wnętrz.

 

Skontaktuj się z nami i porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz, a na co odpowiada nasz asortyment!

Mail
kontakt@casa-carina.com.pl
Telefon
(+48) 608 706 222

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium