Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

Profesjonalne doradztwo

Chcemy zadbać o Ciebie i Twoją przestrzeń najlepiej jak tylko potrafimy.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że urządzanie domu czy mieszkania nie jest wcale takie łatwe, jak może się wydawać. Dopasowanie wszystkich elementów do siebie wymaga czasu, pracy wyobraźni, dopasowywania do koncepcji, a czasem także opinii innych osób. Jeżeli tylko możemy być dla Ciebie pomocni - chcemy tacy być! 

  • Chcemy doradzić Ci, gdy nie masz pewności co do koloru lub rozmiaru rzeczy.
  • Chcemy upewnić Cię, że dane krzesła pasują do konkretnego stołu.
  • Chcemy pomóc skompletować zastawę stołową czy dekoracje sypialni tak, by dawały Ci przyjemność.
  • Chętnie wskażemy różnicę pomiędzy produktami, jeżeli nie masz pewności co do nich.
  • Pokażemy Ci, jak połączyć ze sobą poszczególne elementy dekoracji lub meble, by współgrały wizualnie, były użyteczne i powodowały uśmiech na Twojej twarzy.
  • Chcemy być pomocni na każdym etapie, bo zależy nam, aby każdy Klient był zadowolony. 

W ramach bieżącego doradztwa od poniedziałku do piątku możesz do nas zadzwonić +48 608 706 222. Pamiętaj proszę, że nie mamy dedykowanej osoby do obsługi infolinii, więc nie zawsze możemy od razu odebrać. Staramy się, jak tylko możemy, ale jednocześnie prosimy o wyrozumiałość. 

Zawsze możesz też wysłać do nas mailem zdjęcie przestrzeni, którą aranżujesz i linki do produktów w naszym sklepie, które bierzesz pod uwagę. Doradzimy, która z nich - naszym zdaniem - będzie najlepiej pasować. Pamiętaj, żeby podać jak najwięcej istotnych szczegółów. Np. Jeżeli szukasz krzeseł do stołu - podaj jego wysokość i wymiary. Jeżeli chcesz kupić nowy wazon do salonu - wyślij zdjęcie salonu, wskaż, gdzie wazon będzie stał, jaka kolorystyka ma przewodzić lub co lubisz. Jeśli szukasz kanapy na taras - wyślij nam zdjęcie tarasu i rozmiar przestrzeni, w której może ona stać. Jeśli szukasz pięknego prezentu i wahasz się między produktami - napisz nam kilka zdań o przyszłej osobie obdarowanej, a doradzimy. Pozwól nam poznać Twoją przestrzeń, a nasze porady będą najbardziej dopasowane.

Na wiele pytań, odpowiedzi znajdziesz na naszym blogu. Zawieramy tam praktyczną wiedzę oraz odpowiadamy na częste pytania naszych Klientów.

Każdy, kto skorzystał z naszego doradztwa, dziś jest zadowolony. ❤

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium