Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

The Candle

Producenci
Zobacz pełną ofertę!

The candle.

Polska marka The candle. produkuje ekologiczne świece zapachowe handmade, tworzone z miłością i dbałością o każdy aromat i detal. Celem jest dostarczanie w pełni bezpiecznych świec, które nie tylko pachną, ale też zdobią wnętrze. A to wszystko w zgodzie z naturą!

The candle. świece zapachowe

Świece zapachowe The candle. powstają z bezpiecznego, nietoksycznego i biodegradowalnego wosku sojowego. Pochodzi on z roślin, które były uprawiane ekologicznie i nie są modyfikowane genetycznie. Wykorzystane olejki zapachowe, które służą nadaniu aromatu, sprowadzane są specjalnie z Francji i Stanów Zjednoczonych. Na żadnym etapie produkcji świec zapachowych The candle. nie testuje się żadnych półproduktów na zwierzętach.

Jakość świec zapachowych

Sojowe świece zapachowe The candle. spalają się nawet o 50% wolniej, niż ich parafinowe odpowiedniki! Starczają zatem na dłużej! Dodatkowo nie kopcą, nie dymią, nie wytwarzają sadzy. Są to świece z drewnianymi knotami, który pozwala na równomierne spalanie się i szybkie uwolnienie zapachu. Wielkość świec i knotów jest przemyślana w taki sposób, by wosk nie pozostawał na ściankach. Słoiki są wielokrotnego użytku, więc później można wykorzystać je jako pojemniki, doniczki na sadzonki kwiatów lub w inny kreatywny sposób.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium