Przejdź do głównej treści
Sprawdź naszą ofertę wiosenną z rabatami do 30% na wybranych produktach
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły

Locherber Milano-dyfuzor Black Karthago 250 ml

Producent: Locherber Milano (przejdź do produktów)

Locherber Milano-dyfuzor Black Karthago 250 ml

Przejdź do pełnego opisu
Cena 280,00 zł
Dostępność:
średnia ilość
szt.

Opis

Dyfuzor zapachowy Locherber Milano – Black Karthago

Poczuj zmysłową głębię zapachu, który przenosi Cię do serca starożytnej Kartaginy. Black Karthago od Locherber Milano to wyjątkowy dyfuzor zapachowy z patyczkami, którego kompozycja bazuje na czarnym granacie – jednej z najrzadszych i najcenniejszych odmian tego owocu, rosnącej na tunezyjskiej ziemi.

Bogaty, owocowy aromat z nutami słodyczy i egzotyki wprowadza atmosferę luksusu i tajemniczości do każdego wnętrza. To idealny wybór dla osób ceniących orientalne i eleganckie kompozycje zapachowe, a także wyjątkowy design – ręcznie wykończona butelka i dekoracyjna nakrętka z drewna sprawiają, że dyfuzor staje się również dekoracją.

 

CZARNY KARTHAGO

Energię tę można wyczuć w cytrusowych nutach otwarcia: grejpfruta, bergamotki i czarnej porzeczki, które nadają zapachowi świeżość i wigor. Następnie nuty śródziemnomorskie rozświetlają się orientalnym akcentem, gdy zmysły napotykają zielone jabłko, jaśmin, płatki róż, czerwone winogrona i daktyle, ustępując miejsca słodkiemu uściskowi wanilii.

 

Cechy produktu:

  • Zapach: owocowy, intensywny, czarny granat z Tunezji

  • Pojemność: dostępna w różnych wariantach (np. 125 ml, 250 ml, 500 ml)

  • Czas działania: od kilku tygodni do kilku miesięcy (w zależności od pojemności)

  • Wykończenie: ręcznie wykonana drewniana nakrętka

  • Styl: luksusowy, orientalny, inspirowany historią Kartaginy

  • Zastosowanie: salon, sypialnia, gabinet, eleganckie przestrzenie

Trwałość zapachu zależy od otoczenia, w którym się znajduje, od jego temperatury, bezpośredniego światła słonecznego i prądów powietrza, które mogą przyspieszyć parowanie esencji. 

Ważne jest, aby utrzymywać poziom esencji w dyfuzorze przynajmniej na poziomie połowy jego pojemności, aby uniknąć zakłóceń w dostępie tlenu do zapachu i skrócenia jego trwałości. 

  •     Do pomieszczeń o powierzchni do 10 m2 zaleca się użycie małego dyfuzora o pojemności 125 ml lub 250 ml.
  •     W pomieszczeniach o powierzchni od 11m2 do 30m2 zaleca się zastosowanie dyfuzora o pojemności 500ml lub dwóch dyfuzorów o pojemności 250ml.
  •     W pomieszczeniach o powierzchni od 31m2 do 50m2 zaleca się zastosowanie dyfuzora o pojemności 100ml lub dwóch dyfuzorów o pojemności 500ml.
  •     W pomieszczeniach o powierzchni od 51 m2 do 80 m2 zaleca się zastosowanie dyfuzora o pojemności 2,5 litra.