Casa Carina

Nordic Sea - BCPH

Nordic Sea | Broste Copenhagen

Nordic Sea to skandynawska zastawa stołowa inspirowana Morzem Północnym. Jej niebieski kolor nawiązuje do koloru lustra wody i tak jak morskie fale - przynosi ukojenie zmysłów. Jedzenie na tych talerzach wygląda bardzo apetycznie, kawa i herbata także pięknie się prezentują, a wszelkie półmiski czy kieliszki na jajka - wspaniale eksponują potrawy. Zdecydowanie jest to jedna z najpiękniejszych bieżących kolekcji producenta Broste Copenhagen. 

Zastawa stołowa Nordic Sea

Zastawa stołowa Nordic Sea to talerze w różnych rozmiarach, kubeczki do espresso, kubki z uchem i bez, filiżanki, miseczki, półmiski, czajniki, maselniczki i inne elementy. Jest to kompletny zestaw, którym możesz zastawić stół na co dzień lub od święta. Ceramika Nordic Sea jest wytwarzana ręcznie, podwójnie szkliwiona, bardzo solidna i unikalna. Każda rzecz wygląda nieco inaczej, dzięki ręcznej produkcji. Polecamy ją także jako prezent - kubki czy talerzyki są niezobowiązujące, a wywołają radość.

Ceramika Nordic Sea

Ceramika Nordic Sea Broste Copenhagen pozwoli Ci poczuć się w domu jak w eleganckiej restauracji, Od teraz serwowanie posiłków będzie mieć wspaniałą oprawę. Mówimy to my i potwierdzają nasi Klienci, którzy są bardzo zadowoleni. Bestsellerami są zdecydowanie filiżanki Nordic Sea i kubki Nordic Sea, ale same talerze i miski cieszą się równie dużą popularnością. Ceramika Nordic Sea może być myta w zmywarce!

Kolekcja Nordic Sea na co dzień

Kolekcja Nordic Sea jest bardzo lubiana przez naszych Klientów. Zdecydowanie widać trend, że kupują oni całe zestawy - zaczyna się od kuba czy miseczki, a potem w koszyku lądują talerzyki, filiżanki czy kubeczki do espresso. W ten sposób każdy składa swój zestaw, składający się z naczyń jemu przydatnych. Codzienne śniadanie podane na niebieskim talerzyku lub miseczce Nordic Sea wygląda smakowicie. A te malutkie kubeczki na kawkę są przecudowne i wraz z filiżankami są naszymi bestsellerami tej kolekcji. Spróbuj, a zobaczysz, ze zauroczysz się tą ceramiką! ❤

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium