Casa Carina

Moje konto

Ulubione

Koszyk

MINISTERSTWO DOBREGO MYDŁA

Producenci
Zobacz pełną ofertę!

Ministerstwo Dobrego Mydła to mała rodzinna manufaktura założona przez siostry - Anię i Ulę Bieluń -Oferujemy porządne, ręcznie wyrabiane mydła i kosmetyki.

Dobre surowce, dobre rzemiosło i ciężka praca - to nasz tajny plan na sukces :) MDM powstało z połączenia mydlanej obsesji, dystansu pożyczonego od Monty Pythona i ich Ministerstwa Dziwnych Kroków oraz z poczucia, że dobrze jest robić dobrze.

Rolę zagrała też trochę książka "Czekolada" Joanne Harris, w której główna bohaterka prowadzi sklep z czekoladkami i zawsze wie, co dla kogo będzie najlepsze.

Dla nas Ministerstwo jest kawałkiem podłogi, na którym same ustalamy warunki.

Nie mamy tu deadline'ów sprzedażowych, planów do wykonania i projektów do zaliczenia. 

Nie musimy wyrabiać norm, obniżać jakości, negocjować warunków, przysypiać na zebraniach, manipulować etykietami i tworzyć marketingowej iluzji luksusowego produktu.

Możemy za to: marzyć, wymyślać, mylić się, poprawiać, wybrzydzać, szukać najlepszych rozwiązań do upadłego, głośno się kłócić i poprawiać to, co nam przeszkadza.

Możemy pracować dzień po dniu, doskonaląc się i rozwijając we własnym tempie oraz współpracować z cudownymi ludźmi na własnych, niemodnych dziś warunkach.

Wierzymy, że można zarabiać na życie, nie pędząc i nie walcząc.

Że można zapewnić bezpieczeństwo sobie i swojej rodzinie, a jednocześnie zachować uczciwość wobec współpracowników i klientów.

Każdego dnia staramy się, aby nasza pracownia i sklep były miejscami, w których bierze się oddech.

Nie natraficie tu na infolinię z melodyjką, na podpuchy i małe druczki, marnej jakości produkty i rządy "zwiększania sprzedaży".

Staramy się odpowiadać na wszystkie pytania, serdecznie radzić i pomagać w sytuacjach wyjątkowych.

Marzy nam się, aby klienci czuli się u nas bezpiecznie i komfortowo, wiedząc, że są w miejscu, w którym spotykają się po prostu dobrzy ludzie

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium